Arama Sonuçları - Site içi arama...


Arama Sonuçları

Haber/Yazı konumunda 227815 sonuç bulundu.

'Eto'o'yu takip ederken FETÖ'den tutuklandım' - 24/05/2017

ANTALYA'da FETÖ/PDY soruşturması kapsamında yargılanan Zaman Gazetesi çalışanı Özkan Mayda, örgüt üyesi değil, spor muhabirliği yapan bir gazeteci olduğunu, Eto'o'yu takip ederken FETÖ'den tutuklandığını belirtti. Duruşmada, Özkan Mayda ile Bizim Antalya adlı internet sitesinin sahibi Olgun Matur tahliye edildi.

Bahçeli: Turizm, çıtanın gerisinde - 24/05/2017

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, turizmde Türkiye'nin çıtanın gerisinde olduğunu belirterek, "Bizler özellikle turizmdeki darboğazı yakinen takip ediyor, yaşanan sorunlar karşısında çözüm yolları üretmekten geri durmuyoruz" dedi.

'OHAL'e hayır, OHAL komisyonuna evet diyoruz' - 24/05/2017

BÜYÜK Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Türkiye'nin Olağanüstü Hal (OHAL) sürecine ihtiyacı kalmadığını belirterek, OHAL'e hayır, Olağanüstü Hal Komisyonu'na ise evet dediklerini söyledi. Destici, idam cezasının da mutlaka geri geterilmesi gerektiğini belirtti.

102 yıl önce Çanakkale'de şehit olan dedesiyle buluştu - 24/05/2017

ÇANAKKALE Savaşı'nda şehit düşen askerler arasında bulunan Dede Yıldız'ın Şanlıurfa'da oturan torunları, 102 yıl sonra Haliliye Belediyesi'nin organizasyonuyla bulunarak mezarını ziyaret etmesi sağlandı.

Rus milyarderden karısına 36 milyonluk hediye - 24/05/2017

Rus milyarder Aleksey Shapovalov'un karısı Ksenia'ya beşinci evlilik yıl dönümü hediyesi olarak aldığı yüzük sosyal medyada olay oldu.

Elif Çelik sosyal medyayı sallıyor - 24/05/2017

Sosyal medyanın yeni fenomeni Elif Çelik, her paylaşımıyla Instagram'da beğeni topluyor.

Tatilciler dikkat! - 24/05/2017

Yaz yaklaşıyor, sıcak günler kapıda ve havuza girip serinlemek için gün sayanların sayısı azımsanamayacak derecede fazla. Ancak sonuçları açıklanan bir araştırma, havuz keyfi konusuna bakışınızı kökünden değiştirecek.

Evlilik yeminini Hara bozdurdu - 24/05/2017

Sema Şimşek’le boşandıktan sonra, “Evlenirsem yine Sema’yla evlenirim” diyen Burak Hakkı, yeminini bozmak üzere. Yakışıklı oyuncu, Yunan sevgilisi Hara Pappa’ya tek taşı taktı, evliliğe ilk adımı attı...

En masumu bu… - 24/05/2017

Rihanna'nın başlattığı, Kendall Jenner'in bir tık daha üstüne çıkarak sükse yaptığı transparan kıyafetler, yaz gecelerine, davetlerine damgasını vuracak gibi...

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Cizre ve Yüksekova için 'il' müjdesi - 24/05/2017

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TOBB’un Genel Kurulunda yaptığı açıklamada Cizre ve Yüksekova'nın yakın zamanda il olabileceği müjdesini verdi. [1]  2   3   4   5 ..22782 »